Jobs

Sales specialist in CallPage Cracow

CallPage to młody i ambitny team, który pracuje nad aplikacją, umożliwiającą konwertowanie osób odwiedzających stronę internetową w klientów. Zaczynaliśmy w 2015 roku jako mała grupa. W chwili obecnej nasza załoga liczy około 40 osób.

Dzięki naszemu widgetowi osoby zainteresowane ofertą na stronie www mogą zostawić swój numer telefonu, a system automatycznie powiadomi o tym konsultanta. Z możliwości, którą dajemy, korzysta już ok. 3 tys. firm z Polski i zagranicy.

Obecnie mocno rozwijamy się w obszarze badawczo – rozwojowym. Od strony technologicznej skupiamy się na wprowadzeniu sztucznej inteligencji i machine learning, a biznesowo orientujemy się na działanie zagranicą, głównie w USA.

Jako Sales Specialist w CallPage będziesz pozyskiwać nowych klientów biznesowych z całej Polski, z różnych sektorów. Będzie to dla Ciebie szansa, by uczestniczyć w dostarczaniu super rozwiązań naszym klientom oraz okazja do pracy w zgranym zespole. Od Ciebie oczekujemy zaangażowania, systematyczności, proaktywności oraz doświadczenia w sprzedaży B2B – jeśli była to sprzedaż rozwiązań SaaS, widzimy Cię w naszym zespole choćby jutro!

Zadania

  • sprzedaż, sprzedaż i jeszcze raz aktywna sprzedaż,
  • skuteczna konwersja leadów w klientów,
  • prezentowanie produktu CallPage w trakcie webinarów,
  • wspieranie potencjalnych klientów w skorzystaniu z wersji trialowej produktu,
  • poszerzanie wiedzy odnośnie rozwiązań oferowanych przez CallPage.

Wymagania

  • min. 1 rok doświadczenia w sprzedaży B2B (idealnie rozwiązań SaaS – ale niekoniecznie),
  • odpowiedzialność i zaangażowanie,
  • chęć rozwoju w obszarze nowych technologii,
  • elastyczność i proaktywność,
  • dostępność pod kątem pracy na pełny etat,
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • niekorporacyjne środowisko pracy – pracę w młodym i ambitnym zespole,
  • rynkowe wynagrodzenie,
  • pakiet benefitów,
  • pracę w nowym, komfortowym biurze na Zabłociu,
  • możliwości rozwoju zależne od Twojego planu, pomysłów i organizacji czasu,
  • okazjonalną pracę zdalną.

Sales specialist in CallPage

Cracow

Administratorem Twoich danych osobowych będzie bValue Bridge sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, KRS: 0000725583. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest powyższa zgoda, a przetwarzanie będzie odbywać się wyłącznie w celu przeprowadzenia aktualnej lub przyszłej rekrutacji, w zależności od zakresu Twojej zgody. Administrator będzie przetwarzał Twoje dane przez okres niezbędny dla realizacji celu przetwarzania, jednak nie dłużej niż do momentu wycofania zgody. Pełną klauzulę informacyjną, o której mowa w art. 13 RODO, znajdziesz tutaj.

Thank you for subbmitting your application!