Jobs

CallPage Junior Sales Support Specialist Cracow

To stanowisko świetnie wpisze się w oczekiwania osoby, chcącej zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe w start-upie, dostarczającym rozwiązania dla klientów biznesowych! Nauczysz się jak działa model sprzedaży rozwiązań SaaS, czym są leady sprzedażowe i jak je kwalifikować, jak poprawnie uzupełniać dane w CRM oraz co to ten MRR i dlaczego jest dla nas tak ważny 🙂 Wystarczy Twoja dostępność 30 godzin tygodniowo, wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia oraz poczucie humoru, które jest w DNA naszego zespołu 😉

Zadania:

✓ kwalifikowanie leadów sprzedażowych,

✓ wspomaganie działu sprzedaży, obsługi klienta oraz marketingu w pracy w systemie CRM,

✓ wykonywanie analiz oraz segmentacji bazy klientów,

✓ wdrażanie procesów i procedur,

✓ Wsparcie w zakresie działań operacyjnych (np. zamawianie sprzętu).

Wymagania:

✓ odpowiedzialność i zaangażowanie,

✓ umiejętność analitycznego myślenia,

✓ sumienność i dokładność,

✓ dostępność pod kątem pracy w zakresie 30 godzin tygodniowo (nie szukamy osoby na pełny etat),

✓ komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B2),

✓ zaangażowanie i odpowiedzialność,

✓ sympatia do Excela 😉

Oferujemy:

✓ intensywne wdrożenie, dzięki któremu poznasz sposób działania zespołu marketingowego i sprzedażowego,

✓ niekorporacyjne środowisko pracy – pracę w młodym i ambitnym zespole,

✓ rynkowe wynagrodzenie,

✓ pakiet benefitów,

✓ pracę w nowym, komfortowym biurze na Zabłociu,

✓ możliwości rozwoju zależne od Twojego planu, pomysłów i organizacji czasu,

✓ okazjonalną pracę zdalną.

CallPage Junior Sales Support Specialist

Cracow

Administratorem Twoich danych osobowych będzie bValue Bridge sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, KRS: 0000725583. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest powyższa zgoda, a przetwarzanie będzie odbywać się wyłącznie w celu przeprowadzenia aktualnej lub przyszłej rekrutacji, w zależności od zakresu Twojej zgody. Administrator będzie przetwarzał Twoje dane przez okres niezbędny dla realizacji celu przetwarzania, jednak nie dłużej niż do momentu wycofania zgody. Pełną klauzulę informacyjną, o której mowa w art. 13 RODO, znajdziesz tutaj.

Thank you for subbmitting your application!