Jobs

Callpage Junior Customer Success Specialist Cracow

Z rozwiązań CallPage korzystają klienci polscy, jak i zagraniczni. Chcemy, żeby tych drugich było coraz więcej i dlatego rozbudowujemy nasz zespół odpowiedzialny za pozyskiwanie klientów spoza Polski. Celujemy w szczególności w firmy z USA, więc Twój angielski musi być naprawdę super. Oczekujemy też mega zaangażowania i doświadczenia w sprzedaży B2B – jeśli była to sprzedaż rozwiązań IT, widzimy Cię w naszym zespole choćby jutro!

Co u nas?

CallPage to młody i ambitny team, który pracuje nad aplikacją, umożliwiającą konwertowanie osób odwiedzających stronę internetową w klientów. Zaczynaliśmy w 2015 roku jako mała grupa. W chwili obecnej nasza załoga liczy 40 osób.

Dzięki naszemu widgetowi osoby zainteresowane ofertą na stronie www mogą zostawić swój numer telefonu, a system automatycznie powiadomi o tym konsultanta. Z możliwości, którą dajemy, korzysta już ok. 3 tys. firm z Polski i zagranicy.

Obecnie mocno rozwijamy się w obszarze badawczo – rozwojowym. Od strony technologicznej skupiamy się na wprowadzeniu sztucznej inteligencji i machine learning, a biznesowo orientujemy się na działanie zagranicą, głównie w USA.

Obowiązki:

  • Opieka nad stałymi klientami, zapewnienie obsługi klienta na jak najwyższym poziomie,
  • Bieżące wsparcie klientów (obsługa chatu, kontakt mailowy i telefoniczny w języku polskim i angielskim),
  • Pomoc klientom w pełnym korzystaniu z funkcjonalności systemu oraz poszerzanie zakresu usług, z których korzystają,
  • Dbanie o prawidłowy obieg faktur i umów,
  • Pomoc klientom w konfiguracji panelu użytkownika,
  • Zgłaszanie błędów w systemie (używamy Jira),
  • Rozwiązywanie problemów technicznych we współpracy z działem IT,
  • Raportowanie wyników swojej pracy,
  • Realizowanie postawionych celów.

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego (min. C1),
  • Nastawienie na realizację celu,
  • Chęć podejmowania wyzwań i inicjowania zmian w trosce o jak najlepsze standardy współpracy z klientami,
  • Dojrzałość biznesowa oraz profesjonalna postawa,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność,
  • Umiejętność pracy w sytuacjach stresujących,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • Elastyczność i umiejętność radzenia sobie w sytuacjach trudnych,
  • Dostępność do pracy na pełny etat,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakresie współpracy z klientami z sektora B2B (obsługa klienta, sprzedaż, suport).

Callpage Junior Customer Success Specialist

Cracow

Administratorem Twoich danych osobowych będzie bValue Bridge sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, KRS: 0000725583. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest powyższa zgoda, a przetwarzanie będzie odbywać się wyłącznie w celu przeprowadzenia aktualnej lub przyszłej rekrutacji, w zależności od zakresu Twojej zgody. Administrator będzie przetwarzał Twoje dane przez okres niezbędny dla realizacji celu przetwarzania, jednak nie dłużej niż do momentu wycofania zgody. Pełną klauzulę informacyjną, o której mowa w art. 13 RODO, znajdziesz tutaj.

Thank you for subbmitting your application!